کابین یک طرف پاشش رنگ

 

سال های زیادی طول کشید تا کارشناسان دریابند که ایجاد شرایط کاری مناسب برای کارمندان یکی از مهمترین وظایف کارخانه ها و تولید کننده ها می باشد. در واقع اهمیت به نیاز های کارکنان می تواند میزان عملکرد آن ها را نیز بالا ببرد و از طرفی دیگر محیطی سالم ایجاد نماید. در سیستم رنگ کردن قطعات این اهمیت دو چندان می شود زیرا علاوه بر سلامتی محیط کارکنان، در مصرف رنگ نیز صرفه جویی خواهد شد. استفاده از دستگاه های پاشش رنگ کمک زیادی در بهبود این موارد کرده است. کابین های پاشش رنگ اغلب به دو نوع دستگاه های یک طرف پاشش رنگ و دستگاه دو طرف پاشش رنگ تقسیم می شوند که کاربرد هر کدام متفاوت خواهد بود و اکنون درباره ی کابین یک طرف پاشش رنگ بیشتر سخن خواهیم گفت.

 

ویژگی کابین های یک طرف پاشش رنگ :

این کابین از سه طرف بسته شده و تنها یک طرف آن باز است. در کابین یک طرف پاشش رنگ تمامی قطعات به صورت دستی جا به جا می شوند و قطعات در کابین از سقف آویزان شده و یا روی صفحات گردان قرار می گیرند. در سیستم پاشش یک طرفه رنگ، کابین بر اساس کاربرد آن و نیاز مشتری ساخته می شوند و ابعاد را ایشان تعیین می نمایند. همین عمل سبب می شود تا اندازه ی هر کابین یک طرف پاشش رنگ متفاوت از یکدیگر تهیه شود. جنس کابین های رنگ یک طرف پاشش از استیل، گالوانیزه و یا ورق های روغنی می باشد و این موارد نیز بر حسب نظر مشتریان در ساخت استفاده می شود.

 

موارد استفاده کابین یک طرف پاشش رنگ :

  • اغلب کابین های یک طرف پاشش رنگ برای کار های دستی انجام می شود. بدین معنی که در این کابین رنگ به صورت دستی روی قطعات پاشیده می شود.
  • موارد کاربرد کابین یک طرف پاشش رنگ بسیار کم است و در کارخانجاتی که رنگ کردن در تعداد قطعات بالا انجام می شود، استفاده از این دستگاه توصیه نمی گردد.

 

 

Call Now Buttonتماس مستقیم