کانوایر مونوریل طرح دانمارکی
کانوایر مونوریل طرح دانمارکی
مرداد ۱۷, ۱۳۹۷
کانوایر زمینی
کانوایر زمینی
مرداد ۱۷, ۱۳۹۷
نمایش همه

کانوایر مونوریل

کانوایر هوایی مونوریل - تکنو تجهیز

کانوایر هوایی مونوریل - تکنو تجهیز

کانوایر مونوریل و کاربرد آن

 

سیستم کانوایر هوایی مونوریل

گاهی تجهیزات جانبی در خطوط تولید، نقشی بسیار حساس و فراتر از تصور اولیه در سرعت و کیفیت تولید محصول ایفا می کنند. یکی از این سیستم های جانبی در خطوط تولید رنگ، نوار نقاله ها یا ساز و کارهای انتقال محصول از مرحله ای به مرحله دیگر به صورت خودکار هستند.
عمده مصرف این نوار نقاله ها همانطور که اشاره کردیم، در خطوط رنگ و سایر خطوط مونتاژ می باشد. خطوط رنگی که به صورت اتوماتیک ساخته می شوند، از لحاظ ظرفیت و حجم کار انجام شده نسبت به خطوط دستی و یا نیمه اتوماتیک از مزایای بیشتری برخوردارند.
در خطوط اتوماتیک قطعه بر روی نوار نقاله آویزان شده و در کل مسیر شروع به حرکت می کند که در این مسیر می تواند شسته شود، داخل خشک کن قرار گرفته، خشک شود، داخل کابین رنگ رفته و به آن رنگ پاشیده شود و سپس وارد کوره پخت رنگ شود تا رنگ پخته شده و در انتها هم از خط خارج شود. انتقال قطعه به کلیه مراحل توسط نوار نقاله انجام می گیرد. در واقع کانوایر مهمترین بخش خط رنگ محسوب می شود چرا که اگر به هر دلیلی متوقف گردد کل خط مختل می شود. در سایر قسمت های خط این طور نیست مثلا اگر کوره دچار اشکال فنی شود، ممکن است با ظرفیت کمتر کار کند به هر صورت خط متوقف نمی شود ولی چون کانوایر ارتباط دهنده کلیه ی قسمت هاست و همواره در حال حرکت می باشد، اگر اشکالی در آن بروز نماید در آن صورت کل خط از کار می افتد.
طول نقاله ها را مشتری بر اساس طراحی اولیه ای که برای خط رنگ شده مشخص می کند.

 

کانوایر مونوریل و ویژگی های آن :

کانوایرهای مونوریل تنها از یک ریل تشکیل شده که زنجیر داخل آن حرکت می کند. این کانوایر به دلیل ساخت ساده، ارزانتر از سایر کانوایرها بوده و در ایران بسیار پر مصرف می باشد.

کانوایر مونوریل قابلیت چرخش در فضاهای کم را دار می باشد.
دارای سیستم روانکار اتوماتیک
دارای محافظ زنجیر داخل ریل
اتصال قطعات پیج و مهره های رنگ پودری ریل ها
مناسب استفاده در اکثر خطوط رنگ

 

فروش کانوایر مونوریل :

جهت خرید انواع کانوایر از جمله کانوایر زمینی، کانوایر هوایی، کانوایر مونوریل، کانوایر IBM . سایر کانوایر ها با کارشناسان گروه صنعتی تکنو تجهیز تماس حاصل نمایید. تکنو تجهیز، تامین کننده و عرضه کننده انواع کانوایر، تولید کننده کوره های کانوایری و نیز تامین کننده تجهیزات خط رنگ پودری استاتیک می باشد.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.