کانوایر زمینی و معرفی ویژگی های آن

 

کانوایر زمینی و معرفی ویژگی های آن

کانوایر زمینی اکثرا برای جا به جا کردن خودرو، بسته ها و یا باکس های بسیار بزرگ استفاده می شود. از این سیستم ها به دلیل توانایی در حمل و نقل قطعات بسیار سنگین در صنایعی مثل خودرو سازی بهره می برند. به طور کلی کانوایرها بخشی از سیستم انتقال و ذخیره سازی مواد و قطعات در صنعت می باشد.

با پیشرفت علوم مهندسی به خصوص رشد تکنیک ها و دانش های نوین در مهندسی کنترل باعث این اتفاق شده که نقاله ها در کنار دیگر سیستم های انتقال، جز فناوری های مدرن قرار گرفته است.

دامنه کاربری آن ها از صنایع با اندازه متوسط مثل خطوط تولید و خطوط مونتاژ تا صنایع بزرگ تری مثل پتروشیمی ها، فولاد، خودرو سازی ها و صنایع دارویی و غذایی را شامل می شود.

 

 

 

 

معرفی انواع کانوایرهای زمینی

معرفی انواع کانوایرهای زمینی

امروزه با توجه به شرایط صنایع، شاهد انواع مختلفی از کانوایرها هستیم که هر یک از این کانوایرها شرایط مخصوصی داشته و کاربردهای خاصی نیز دارند. انواع کانوایرهای زمینی به شرح زیر هستند:

  • نوار نقاله
  • کانوایرهای رولیکی
  • بلت کانوایر
  • کانوایر اسلت
  • کانوایر فری فلاو

 

 

 

 

 

طراحی تولید و ساخت و اجرا کانوایرهای خط رنگ پودری الکترواستاتیک

طراحی، ساخت و اجرا

گروه صنعتی تکنو تجهیز، یکی از با سابقه ترین گروه ها در طراحی، ساخت و اجرای شکل های مختلفی از کانوایرهای زمینی است.

کانوایرهای زمینی این شرکت در خط رنگ پودری کاربرد زیادی دارد. این گروه با ارائه خدمات تخصصی، توانسته بازار را به دست بگیرد.

مراحل طراحی و ساخت کانوایرهای زمینی در گروه صنعتی تکنو تجهیز با استفاده از بروزترین و تازه ترین استانداردهای روز دنیا صورت می گیرد.

اگر علاقه مند به سفارش کانوایر زمینی مطابق با کسب و کار خود هستید، می توانید با گروه صنعتی تکنو تجهیز تماس بگیرید.

 

  • کانوایر زمینی و معرفی ویژگی های آن   کانوایر زمینی اکثرا برای جا به جا کردن خودرو، بسته ها و یا باکس های بسیار بزرگ استفاده می شود. از این سیستم ها به دلیل توانایی در حمل و نقل قطعات بسیار سنگین در صنایعی مثل خودرو سازی بهره می برند. […]