کوره باکس تفلون گروه صنعتی تکنو تجهیز
کوره های پیوسته و تونلی
جولای 18, 2017
نمایش همه

کوره های باکس رنگ پودری

تولید کننده کوره رنگ باکس یکطرف درب یا کوره کمدی خط رنگ پودری

تولید کننده کوره رنگ باکس یکطرف درب یا کوره کمدی خط رنگ پودری

  کوره های رنگ باکس

   

  اکثر کوره های رنگ باکس به شیوه ای طراحی و تولید می شوند که متناسب با نحوه استفاده و عملکرد این محصولات باشد. بعضی از این کوره ها به حالت کمدی طراحی می شوند و انتقال آن ها با استفاده از کالسکه صورت می گیرد. اما اندازه و شکل طراحی آن نیز تاثیر بسیار زیادی در انجام فرآیند اعمال رنگ و سرعت این کار دارد.

  این چنین کوره هایی با طراحی کمدی و باکسی با توجه به هدف شما در انواع مختلفی تولید شده اند. اگر بخواهیم به برخی از این کوره ها اشاره کنیم می توان به کوره های یک طرف درب و دو طرف درب اشاره کرد. این مدل ها دو شکل مختلفی از این کوره ها هستند. با توجه به شرایط در کارخانه ها می توان از این دو محصول استفاده کرد.

   

  انواع کوره های باکسی یا کمدی

  • کوره باکس یکطرف درب (خشک کن باکسی یا خشک کن کمدی)
  • کوره باکسی دوطرف درب (خشک کن باکسی دوطرف درب یا خشک کن کمدی دوطرف درب)

   

  کوره های رنگ باکس یک طرف درب

  کوره های رنگ که طراحی آن به شیوه یک طرف درب است. یا به عبارتی کوره های رنگ باکس یکطرف درب به طور معمول در کارخانه ها و کارگاه ها در انتها سالن قرار می گیرد و بخش ورود و خروج مواد به داخل آن از یک سمت اتفاق می افتد. کالسکه هایی که برای این کوره  مورد استفاده قرار می گیرند دو عدد طولی و عرضی هستند. یعنی زمانی که یک کالسکه به درون کوره وارد می شود در طرف دیگر یک کالسکه در حال خروج از کوره به همراه قطعات است.

   

  کوره رنگ باکس دو طرف درب

  طراحی ساخت و نصب انواع کوره های رنگ باکس خط رنگکوره های باکس دو طرف درب بیشتر برای مکان هایی که مواد از یک سو وارد و از سو دیگر خارج می شوند مورد استفاده قرار می گیرند.

  در سالن های اجرای رنگ که از کوره های رنگ باکس دو طرف درب استفاده می شود بهتر است تا کالسکه هایی را مورد استفاده قرار داد که به صورت رفت و برگشت حرکت می کنند.

   

  ویژگی های کوره رنگ باکسی

  یکی از مهم ترین اتفاقاتی که در هنگام کار کوره ها باید رخ بدهد تنظیم دمای کوره های رنگ است. تنظیم دما اهمیت بسیار بالایی دارد. به همین منظور در کوره های رنگ باکسی از ترموستات دیجیتال استفاده می شود. تا دما به شکل کاملا دقیق کنترل شده و در صورت لزوم افزایش یا کاهش پیدا کند.

  بخش دیگر و ویژگی مهم کوره های رنگ، تنظیم هوا دهی است که با وجود دریچه هایی در کنار و پایین این کوره ها می توان به راحتی فرآیند تنظیم هوا دهی را انجام داد.

  عایق بندی درست این کوره ها باعث شده تا گرم کردن رنگ و ذوب آن بر روی قطعات به خوبی انجام شده و عملکرد کوره را به طرز چشم گیری افزایش دهد. این کوره های کمدی برای روش سیر کوله هوای گرم غیر مستقیم و برای پخت رنگ هایی به شکل پودری و مایع تا دمای 220 درجه سانتی گراد بسیار مناسب هستند.

   

  طراحی و تولید کوره های رنگ باکسی یکطرف درب و دوطرف درب

  گروه صنعتی تکنو تجهیز تولید کننده انواع کوره های کمدی از جمله کوره های کمدی یا کوره های باکشی یکطرف درب و دو طرف درب می باشد. این کوره ها متناسب با ندازه سالن و شرایط شما طراحی و تولید می شود. جهت سفارش این نوع کوره ها با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

   

  200درجه سانتیگراددرجه حرارت
  ریل دستی یا واگنسیستم انتقال قطعه
  ورق گالوانیزه 1میلیمترجنس بدنه داخلی هیتر
  استیل ss309جنس بدنه مبدل
  پانل مونتاژ شده روی شاسی بکپارچه قابل حمل در کارخانهتیپ مونتاژ
  ST37جنس سازه و پروفیل
  ورق روغنی1میلیمتر تقویت شدهجنس ورقهای داخلی کوره
  2.5میلیمترضخامت ورقهای کف کوره
  ورق گالوانیزه 1میلیمترجنس کانال های توزیع هوا
  پشم سنگ DN80نوع عایق
  100میلیمترضخامت عایق
  گاز-گازوئیلنوع سوخت
  1عددتعداد مبل های حرارتی
  سانتریفیوژنوع فن سیرکوله
  ایران رادیاتورمارک مشعل
  90/000کیلو کالری برساعتظرفیت حرارت دهی مشعل
  Rpm/2hp1400الکتروموتور
  کنتاکتور و بی متال LGتابلو برق

   

  4 Comments

  1. جمشید احسانی گفت:

   سلام کوره باکس 6 متری دارید ؟
   شرایطی هم میدید ؟
   شرایط اقساط به چه صورته ؟
   ممنون

  2. قربان صالحی گفت:

   سلام قیمت کوره چند هست

   • admin گفت:

    سلام و عرض احترام

    قیمت ها با توجه به ابعاد و نیاز مشتری متفاوت می باشد. جهت کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر با شماره 09126343295 یا 55266002-021 تماس حاصل نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *