تولید کننده انواع کابین دوطرف پاشش کانوایری
کابین دوطرف پاشش کانوایری
جولای 19, 2017
نمایش همه

کابین های رنگ یکطرف پاشش

تولید کننده انواع کابین رنگ یکطرف پاشش

تولید کننده انواع کابین رنگ یکطرف پاشش

  کابین یک طرف پاشش رنگ

   

  مدت زمان بسیار زیادی طول کشید تا کارشناسان به این نکته برسند که ایجاد شرایط کاری مناسب برای کارمندان و کارگران از وظایف مهم در کارخانه ها و مراکز تولیدی می باشد. کارشناسان به این نکته پی بردند که اهمیت دادن به نیازهای کارمندان می تواند عملکرد و راندمان کاری آن ها را بالا برده و محیطی سالم را به وجود بیاورد.

   

  نکات مهم هنگام استفاده از کابین رنگ یکطرف پاشش

  در سیستم رنگ زدن قطعات این موضوع اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. چون علاوه بر آن که سلامتی کارکنان حائز اهمیت است، توجه به محیط می تواند در مصرف رنگ نیز صرفه جویی کند.
  استفاده و بهره بردن از دستگاه هایی با عملکرد پاشش رنگ می تواند کمک بسیار زیادی در بهبود موارد گفته شده نماید. کابین های پاشش رنگ به صورت کلی به دو دسته دستگاه های یک طرف پاشش رنگ و دستگاه دو طرف پاشش رنگ تقسیم بندی می شوند.

  کاربرد هر یک از این دو دستگاه متفاوت است. در ادامه در رابطه با کابین یک طرف پاشش رنگ توضیحاتی به شما ارائه خواهیم داد.

   

  ویژگی کابین های یک طرف پاشش رنگ

  تولید و تامین کابین رنگ یکطرف پاشش دستی

  از نظر ظاهری این کابین ها از سه طرف بسته شده و تنها از یک سو باز هستند. در کابین های یکطرف پاشش رنگ کانوایری، تمامی قطعات به صورت دستی منتقل و جا بجا می شوند. قطعات در کابین از سقف آویزان شده یا بر روی صفحه های گردان آن ها را می گذارند.

  در سیستم های پاشش یک طرفه رنگ، کابین بر اساس کاربرد آن و با توجه به نیاز و عملکرد مورد نظر مشتریان طراحی و ساخته شده و ابعاد آن ها را نیز مشتریان تعیین می کنند.
  به همین دلیل اندازه هر کابین یک طرف پاشش رنگ متفاوت از دیگر کابین ها متفاوت می باشد. عموما جنس کابین رنگ یک طرف پاشش استیل، گالوانیزه یا ورق های روغنی است. جنس کابین نیز به طور معمول با توجه به نیاز مشتریان تعیین می شود.

   

  موارد استفاده از کابین یکطرف پاشش رنگ

  • عموما از کابین های یکطرف پاشش رنگ به منظور انجام کارهای دستی استفاده می شود. این بدان معنی است که در کابین ها، رنگ به شکل دستی بر روی قطعات پاشیده می شود.
  • موارد استفاده و کاربرد این کابین های یک طرف پاشش رنگ بسیار کم و محدود است. به همین دلیل در کارخانه ها و تولیدی هایی که رنگ آمیزی قطعات در تعداد بالا صورت می گیرد، به هیچ عنوان استفاده از این دستگاه توصیه نمی شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *