تغییرات کابین رنگپاش و سیستم بازیافت رنگ پودری
تغییرات کابین رنگپاش و سیستم بازیافت رنگ پودری
آگوست 10, 2020
بررسی عملکرد سیستم مخزن رنگ پودری , فروش رنگپاش پودری الکترواستاتیک تکنوتجهیز
ویژگی های سیستم مخزن رنگ پودری
سپتامبر 7, 2020
نمایش همه

طراحی های نوین کابین های پاشش رنگ

طراحی و تولید کابین رنگ پودری الکترواستاتیک با فناوری های نوین

طراحی و تولید کابین رنگ پودری الکترواستاتیک با فناوری های نوین

طراحی های جدید کابین های رنگپاش پودری الکترواستاتیک

 

یکی دیگر از موارد مهم در طراحی کابین های پاشش رنگ پودری ، طراحی دیوار های داخلی و جنس مواد سازنده آنهاست. در گذشته طراحان بیشتر به جنبه های مکانیکی کابین ها توجه داشتند.

آن ها بیشتر بر روش های کاهش وزن کابین، روش های ساده تر کردن نصب کابین و کاهش هزینه های ساخت تمرکز داشتند. آن ها تعداد بسیاری از مواد موجود در بازار، از جمله استیل رنگ شده، فولاد ضد زنگ و انواع گوناگونی از مواد ترموپلاستیک را برای ساخت کابین مورد امتحان و آزمایش قرار دادند.

 

طراحی کابین پاشش رنگ پودری با استفاده از کامپوریت

در مرحله بعدی طراحی کابین، مهندسان شروع به طراحی کابین هایی کردند که تمیز کردن و پاکسازی آن ها ساده تر و راحت تر باشد و وسعت دید بیشتری برای کارگری که عمل پاشش را انجام می دهد فراهم آورد.

بدین ترتیب استفاده از پلاستیک ها و کامپوزیت های شفاف تر آغاز شد. تمیز کردن این گونه مواد و سطوح ساده تر بوده و در آن ها نقاطی که در آن ها پودر رنگ گیر می کرد نیز حذف شده بود.

بطور کلی تمیز کردن کابینی که فاقد نقاط کور، درز و برآمدگی باشد، آسان تر است. این مواد امروزه به منظور کاهش نقاطی کور که تمیز کردن آن ها سخت است، به اشکال بهتر و مناسب تری ساخته شده اند.

سطوح شیب دار و حتی دیواره های قوسی شکل کابین ها در طراحی های جدید کابین های پاشش حذف و تصحیح شده اند.

 

سهولت تمیز کردن کابین های رنگپاش پودری در طرح های نوین

تمیز کردن داخل کابین های پاشش با این نوع طراحی، به دلیل ساختار استوانه ای شکل داخل آن، ساده است. با استفاده از سیستم های کنترل پیشرفته، اغلب بخش های فرآیند پاکسازی اتوماتیک بوده که در نتیجه امکان تغییر رنگ تنها در 51 دقیقه بطور مداوم بوجود می آید.

دیواره ها و داکت ها در کابین بدون درز هستند که در نتیجه احتمال مخلوط شدن رنگ ها و آلایش به حداقل می رسد.

 

طراحی و تولید انواع کابین های پاشش رنگ پودری الکترواستاتیک

گروه صنعتی تکنو تجهیز ، تولید کننده انواع کابین پاشش رنگ پودری، آماده ارائه انواع کابین های رنگپاش پودری الکترواستاتیک برای شرکت ها و سازمان ها  می باشد. جهت طراحی، تولید و نصب این کابین ها با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *