رنگ کاری الکترواستاتیک در برابر زنگ زدگی
دی ۲, ۱۳۹۸
آشنایی با رنگ آمیزی با پوشش ها و رنگ های کوره ای
اصول کاربردی رنگ آمیزی با رنگ کوره ای
دی ۲, ۱۳۹۸
نمایش همه
فروش تجهیزات در خط رنگ چوب و مبلمان

فروش تجهیزات در خط رنگ چوب و مبلمان

ویژگی تجهیزات رنگپاش در خط رنگ چوب و مبلمان

 

نصب و راه اندازه تجهیزات خط رنگ صنعت مبلماناین تجهیزات شامل انواع دستگاه‌ها و ملزومات خطوط رنگ اتوماتیک از قبیل انواع اتاق رنگ، آبشار رنگ، انواع پیسوله و متعلقات و … آن است. کاربرد این تجهیزات در صنایع چوب از گستردگی بسیار زیادی برخوردار است و راه اندازی خط رنگ با توجه به بازار فعلی کشور دارای بازخورد خوبی خواهد بود.

بعد از تولید قطعه کار چوبی، در یک خط مجزا که می‌تواند شامل دستگاه‌های سنباده زن، رنگ پاش و خشک کن باشد پروسه رنگ کاری قطعه کار انجام می‌شود. برحسب نیاز دستگاه رنگ پاش که قلب این خط است می‌تواند قابلیت کار با انواع رنگ پلی اورتان، پلی استر، پایه آبی، پایه حلال و UV و … را داشته باشد.

 

انواع ماشین در خط رنگ صنایع مبلمان

انواع ماشین خط رنگ اتوماتیک در ابعاد مختلف ساخته و روانه بازار می‌شوند. همچنین این مدل ماشین خط رنگ می‌تواند دارای یک اسکنر برای خواندن ابعاد قطعه کار باشد سپس با سیستم ربات cnc اقدام به رنگ پاشی کند.

تولید کننده خط رنگ مبلمان فروش و تعمیر قطعات خط رنگ صنایع چوبیاین کار به طور قابل توجهی مصرف رنگ را کاهش می‌دهد و ظرافت رنگ کاری را افزایش می‌دهد. یک دستگاه برای افزایش سرعت می‌تواند دارای چند ربات باشد. در این خط بعد از ماشین رنگ پاش می توان یک خشک کن برای افزایش راندمان خط تعبیه کرد.

 

خشک کن در خط رنگ مبلمان

از انواع روش‌ها برای خشک کردن رنگ پاشیده شده استفاده می کنند. به طور مثال می‌توان در خشک کن ها از امواج مادون قرمز (Infrared) برای کاهش زمان خشک کردن استفاده کرد. همچنین در ابتدای خط ،قبل از رنگ کاری می‌توان از یک دستگاه سنباده زن فرچه ای استفاده کرد تا گرد و غبار و ناهمواری قطعه کار را رفع نماید.

 

فروش و نصب تجهیزات خط رنگ صنایع چوب و مبلمان

گروه صنعتی تکنو تجهیز، تولید کننده انواع تجهیزات خط رنگ صنعت چوب و مبلمان، آماده ارائه خدمات در زمینه فروش تجهیزات و قطعات مورد نیاز در این صنعت و نیز تعمیر تجهیزات مورد نیاز می باشد. جهت خرید تجهیزات خط رنگ مبلمان، و یا نصب و تعمیر تجهیزات و قطعات آن، با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

محصولات ما
  • ﻓﺮآﯾﻨﺪﻫﺎی اعمال پوشش داﮐﺮوﻣﺎت   ﻓﺮآﯾﻨﺪﻫﺎی اعمال پوشش داﮐﺮوﻣﺎت ﺑﺮ اﺳﺎس ﺳﺎﯾﺰ ، ﺷﮑﻞ ، ﮐﯿﻔﯿﺖ و ﻋﻤﻠﮑﺮدﻫﺎی ﻣﻮرد ﻧﯿﺎز ﻗﻄﻌﺎت ﻣﺘﻔﺎوت اﺳﺖ. ﺑﻪ ﻃﻮر ﮐﻠﯽ ﻓﺮآﯾﻨﺪﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ اعمال پوشش داﮐﺮوﻣﺎت ﺑﻪ دﺳﺘﻪ ﻫﺎی زﯾﺮ ﻃﺒﻘﻪ ﺑﻨﺪي ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ.     روش DIP SPIN اﯾﻦ روش ﺑﺮاي ﭘﯿﭻ ﻫﺎ ، […]
  • پوشش های داکرومات و ویژگی های آن   پوشش داکرومات کاربردهای وسیعی در صنعت داشته و مزایای زیادی به همراه دارد که بسیار ارزشمند هستند. مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی، حرارت، عدم ایجاد تردی هیدروژنی، سازگاری با پوشش های بعدی و مقاومت بی نهایت در برابر خوردگی گالوانیک از […]
  • پیستوله رنگ پاش رباتیک و مشخصات فنی آن   در این مقاله به بررسی ویژگی ها و مشخصات فنی پیستوله رنگ رباتیک (پیستوله رنگ آمیزی رباتیک) از نوع سری WRA می پردازیم. برخی از مشصخات فنی آن در زیر قابل مشاهده است : – از طریق مرکز کنترل هوا و […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم